Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Квест ,,Пропала грамота''

Дата: 13 жовтня о 17:11
Автор: Саган В. З.
21 перегляд

Незвичайним для учнів нашого НВК був день 12 жовтня. Проводився квест ,,Пропала грамота''. За те, щоб її знайти , змагались дві команди ,,Водограй'' та ,,Євродіти''. На 8 пунктах квесту потрібно було показати свої знання з історії українського козацтва. Діти дуже старалися, намагалися пригадати все, що вони знають з історії. Грамоту знайшли учні команди ,,Євродіти''. А потім вихованці дитячого садочка розповіли присутнім про традиції козаків, державні і народні символи України. Після цього всіх присутніх частували козацьким кулішем, рибною юшкою, тушеною картоплею. Ці смачні страви приготували для дітей на свіжому повітрі батьки та вчителі школи. Дітям це свято дуже сподобалось, вони вже думають про наступний квест.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.